Marka Hikayeleri - The Sim Co.

Bugüne nasıl geldin Simge?

Endüstri Mühendisiyim ve mezun olduktan sonra ilk 3 yıl boyunca kendi konumla ilgili çalıştım. Yıllar içinde başka bir alanda daha faydalı ve mutlu olacağımı anladım ve işten ayrılarak 2019 yılında kendi şirketimi kurdum. İlk günden itibaren amacım, bütünsel iyilik ve güzellik halini sağlayacak ürünler üreterek kullanan herkesin daha iyi ve huzurlu hissetmesini sağlamak.

 Neden bu isim? Seni ne harekete geçirdi? 

     

Marka adı benim ismimden geliyor. The Sim Co. aslında ‘Simge’s Company’ demek. Ben marka olsam ne gibi ürünlerim olur felsefesi ile yola çıkarak ürün gruplarımı oluşturduğum için şirketime kendi adımı verdim.

Ürünlerde dikkat ettiğin konular? 

Ürünlerden ambalajlara kadar bütün süreçte en kaliteli hammaddeleri ve ürünleri kullanıyorum. Benim içime sinen ve elime aldığımda, cildime uyguladığımda beni mutlu eden ürünleri koleksiyonuma ekliyorum. Düşük kaliteli ürünleri kendi hayatımda ve markamda tercih etmiyorum.

Markanın bir gününü anlatsan?

Genelde öğlene kadar kargo, stok kontrolü, stok yenileme süreçleri ve mail trafiği ile geçiyor. Öğleden sonra biraz daha rahat olduğum için yeni ürünleri ve içerikleri araştırarak, markanın bilinirliğini arttıracak çalışma ve geliştirmeler yaparak geçiyorum.

The Sim Co. kullanıcıları, neden seni tercih ediyor?

Çünkü aslında herkes negatiften uzaklaşıp iyi hissetmek istiyor. Ürünlerimin tamamı öz sevgiyi ve pozitif enerjiyi güçlendirdiği için tercih ediliyor ve seviliyor diye düşünüyorum.

The Sim Co. ürünleri için tıklayın.