LoaVerde.com internet sitesinden satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldıktan sonra iade edebilir ya da değişimini talep edebilirsiniz. Ürünlerin iade ve değişimi için belirtilen yasal süre 14 gündür. LoaVerde.com internet sitesinden satın aldığınız ürününüzü, kullanılmamış ve zarar görmemiş olması, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 14 (on dört) gün içerisinde faturanız ile iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade ve değişim işlemleriniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 8’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 9’daki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır (bakınız: Mesafeli Satış Sözleşmesi). Kişisel kullanıma özel ürünler, hijyenik ve steril ürünler, tüketici tarafından  kullanılmış olması, ambalajının açılmış olması halinde ürünlerinin iadesi Cayma Hakkı süresi dahilinde olsa da yapılamamaktadır.

Ürün iadesi için, durum, öncelikli olarak satis@loaverde.com e-posta adresi aracılığıyla müşteri hizmetlerine iletilmelidir. Ürünün iade olarak gönderilme bilgisi, tarafımızca müşteriye iletilir. Bu görüşmeden sonra ürün iade ile ilgili bilgileri içeren fatura ile birlikte alıcı adresine teslimatı yapan Kargo şirketi kanalıyla satıcıya ulaştırılmalıdır. Satıcıya ulaşan iade ürün işbu sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, geri ödemesi de alıcı kredi kartına/hesabına yapılır. Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz. Kredi Kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır.